Movies
Ratings
86
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0