Titles you rated
Total RecallRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 2.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The WrestlerRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 2.0