Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0