Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.5
Reality+Rated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.0
DisobedienceRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0