Movies
Ratings
267
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Ghost ShipRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Hot Tub Time MachineRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Enter the DragonRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0