Movies
Ratings
37
LucyRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
SawRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0