Movies
Ratings
394 La La LandRated ★ 5.0 La La LandRated ★ 5.0
 EqualsRated ★ 4.0 EqualsRated ★ 4.0
 Star Trek: BeyondRated ★ 3.0 Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
 TunnelRated ★ 3.5 TunnelRated ★ 3.5
 World War ZRated ★ 4.5 World War ZRated ★ 4.5
 DivergentRated ★ 2.0 DivergentRated ★ 2.0
 The Big ShortRated ★ 4.0 The Big ShortRated ★ 4.0
 OblivionRated ★ 3.0 OblivionRated ★ 3.0
 DeadpoolRated ★ 3.0 DeadpoolRated ★ 3.0
 Django UnchainedRated ★ 4.0 Django UnchainedRated ★ 4.0
 The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0 The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
 The Hateful EightRated ★ 3.5 The Hateful EightRated ★ 3.5
 Schindler's ListRated ★ 4.0 Schindler's ListRated ★ 4.0
 American GangsterRated ★ 4.5 American GangsterRated ★ 4.5
 Inside MenRated ★ 4.0 Inside MenRated ★ 4.0
 SpectreRated ★ 4.0 SpectreRated ★ 4.0
 The MartianRated ★ 5.0 The MartianRated ★ 5.0
 The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0 The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
 Ex MachinaRated ★ 3.0 Ex MachinaRated ★ 3.0
 Ant-ManRated ★ 5.0 Ant-ManRated ★ 5.0