Movies
Ratings
55
August RushRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
ShooterRated ★ 2.0
Broken EnglishRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
The Kite RunnerRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 5.0
Great ExpectationsRated ★ 5.0
Where Is My Friend's House?Rated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0