Movies
Ratings
118
ConfessionsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 5.0
RentRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0