Movies
Ratings
31
UpRated ★ 5.0
No MercyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Act of ValorRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5