Movies
Ratings
17
LeonRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0