Titles you rated
Stuart LittleRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Happiness for SaleRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
ClickRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0