Titles you rated
BeatRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
LeonRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0