Movies
Ratings
105
Interview with the VampireRated ★ 4.0
VacancyRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The MistRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0