Movies
Ratings
210
The GiverRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 4.0
Winnie the PoohRated ★ 4.0
Tarzan IIRated ★ 4.0
Beauty and the Beast: The Enchanted ChristmasRated ★ 4.0
Pocahontas II: Journey to a New WorldRated ★ 3.0- Timon And PumbaaRated ★ 4.0
The Swan PrincessRated ★ 3.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 3.0
The Return of JafarRated ★ 3.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 3.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 3.0