Titles you rated
FriendRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0