Movies
Ratings
110
Les MisérablesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0