Movies
Ratings
200
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 2.0
Someone SpecialRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
StargateRated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
BlindRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Green FishRated ★ 2.0
ThorRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 2.0