Titles you rated
Café SocietyRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5