Titles you rated
District 9Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
GravityRated ★ 2.0
TaxiRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0