Movies
Ratings
512 Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 5.0 Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 5.0
 The Parent TrapRated ★ 4.0 The Parent TrapRated ★ 4.0
 HindsightRated ★ 4.0 HindsightRated ★ 4.0
 The ConcubineRated ★ 4.0 The ConcubineRated ★ 4.0
 The SuspectRated ★ 3.5 The SuspectRated ★ 3.5
 The UnjustRated ★ 4.0 The UnjustRated ★ 4.0
 Lump of SugarRated ★ 4.0 Lump of SugarRated ★ 4.0
 Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0 Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
 OseamRated ★ 4.5 OseamRated ★ 4.5
 Cold EyesRated ★ 3.0 Cold EyesRated ★ 3.0
 Toy Story 3Rated ★ 5.0 Toy Story 3Rated ★ 5.0
 WALL-ERated ★ 4.5 WALL-ERated ★ 4.5
 Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.0 Naruto Shippuden the Movie: Road to NinjaRated ★ 4.0
 Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 4.0 Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 4.0
 Naruto Shippuden the Movie: The Will of FireRated ★ 3.5 Naruto Shippuden the Movie: The Will of FireRated ★ 3.5
 Naruto Shippuden: The MovieRated ★ 4.0 Naruto Shippuden: The MovieRated ★ 4.0
 Scary Movie 5Rated ★ 2.5 Scary Movie 5Rated ★ 2.5
 Kaiji: The Ultimate GamblerRated ★ 4.0 Kaiji: The Ultimate GamblerRated ★ 4.0
 Battle Royale II: RequiemRated ★ 4.5 Battle Royale II: RequiemRated ★ 4.5
 Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.5 Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.5