Titles you rated
Music and LyricsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
MossRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 1.0
The ClassicRated ★ 5.0