Movies
Ratings
1155
The AmateurRated ★ 3.0
The Solitary GourmetRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.5
PreyRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.5
AutomataRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0