Titles you rated
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 1.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 1.5