Movies
Ratings
37
A Moment to RememberRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
FailanRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 2.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
CloserRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.5