Movies
Ratings
238
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 2.0
HancockRated ★ 2.0
FuryRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.0