Movies
Ratings
370
Captain MarvelRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.0
UpRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 0.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 3.0