Titles you rated
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
xXxRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
LucyRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 0.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0
PixelsRated ★ 0.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The CallRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 0.5
The MartianRated ★ 0.5
SawRated ★ 5.0