Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The Lone RangerRated ★ 2.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0