Titles you rated
Life of PiRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
DogvilleRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 3.5