Titles you rated
HerRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Paranormal Activity: The Marked OnesRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 3.0
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 3.0
Robo-GRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0