Titles you rated
Jerry MaguireRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
HitchRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
WimbledonRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
300Rated ★ 2.0