Titles you rated
The MatrixRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0- The Armpit Hair GirlRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0