Movies
Ratings
517
Mars Attacks!Rated ★ 2.5
SerenityRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 3.0
MoonRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam III: Encounters in SpaceRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam II: Soldiers of SorrowRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 3.5
HugoRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0