Movies
Ratings
109
LeonRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Shadowless SwordRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5