Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Fist of JesusRated ★ 5.0
Halo 4: Forward Unto DawnRated ★ 5.0
2012: Ice AgeRated ★ 5.0
Fast Track: No LimitsRated ★ 5.0
RobotRated ★ 5.0
The Scorpion KingRated ★ 5.0
R.I.P.D.Rated ★ 5.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 5.0
The GreyRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Lone RangerRated ★ 5.0
The Adventures of TintinRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0