Movies
Ratings
196
Les MisérablesRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
TrashRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 1.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0