Titles you rated
Real SteelRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0