Titles you rated
BurningRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 2.5
To LiveRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Clouds of Sils MariaRated ★ 2.0
Forbidden DreamRated ★ 2.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
A Single RiderRated ★ 4.0- Kids on the Silk Road - Bangladesh: Life Is a BeachRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 2.5
An Autumn's TaleRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 3.5