Movies
Ratings
24
The TowerRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
My WayRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 0.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 0.5