Titles you rated
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
YamakasiRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.0
Eight BelowRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.5