Movies
Ratings
671
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5
We Have a PopeRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
The TerrorizerRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
A Confucian ConfusionRated ★ 5.0
YoloRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 2.5
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
La ChimeraRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5
The SquareRated ★ 3.5