Movies
Ratings
54
EternalsRated ★ 0.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
ElvisRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0