Titles you rated
Blue JasmineRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Sister ActRated ★ 4.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0