Titles you rated
Funny GamesRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 2.5
PossessionRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
RawRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
ThesisRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.0
Beau Is AfraidRated ★ 0.5
The SubstanceRated ★ 3.5
PearlRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0