Titles you rated
Alice in WonderlandRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 1.0
X-MenRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0