Titles you rated
The Boy Who Harnessed the WindRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0- Highway FamilyRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 2.5
The HangoverRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.0