Movies
Ratings
32
Police StoryRated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
OldboyRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 3.0