Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.0
Cheer Up Mr. LeeRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Into the WildRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
The KidRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
WarriorRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
Gantz:ORated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0