Movies
Ratings
106
SearchingRated ★ 3.0
Mother!Rated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 0.5
21Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Irrational ManRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5